No Cell Phone Members

If you have a cell phone number for any of the members below, please send us a message.

Total Records: 331

Unnsteinn Stefansson '44
Bobby C. Potts '45
Edmund J. Eisenbraun '48
John W. Berge '49
Wilbur A. Voss '49
James R. Brown '51
Donald A. Delwiche '52
Bruce J. Marggfaf '52
R.W. Kluiber '52
Stephen D. Darling '52
Jeremiah T. Herlihy '52
John S. Baran '53
Benny L. Beck '53
W. T. Darnell '53
Robert M. Kammiller '53
William G. Givens '54
R.M. Griffith '54
William H. Petsch '55
Norman E. Dahl '55
Joseph E. Brenner '55
Robert C. Nichols '55
Leonard J. Nugent '55
Michael S. Kisiel '55
Dr. Richard J. Neddenriep '55
James A. Elstran '56
Dale R. Ericson '56
Elbin W. Ahlstrom '56
Roger F. Fischer '56
Robert A. Grimm '56
Robert A. Malsch '56
D. C. Lape '56
Don A. Lokken '56
Roger J. Adams '56
William J. Connors '57
David G. Nelson '57
Donald R. Kendall '57
Charles S. Wallin '57
Frick L. Merrill '57
Vincent C. Y. Kao '57
Gary D. Blue '57
David H. Olson '57
Ronald H. Smith '57
Roger J. Mueller '57
Terry B. Swanson '58
Ronald F. Reinke '58
Thomas S. Nichols '58
Richard J. Dexheimer '58
Walter C. Erskine '59
Ralph G. Czerepinski '59
Charles D. Underbrink '59
Frederick D. Mackie '59
David E. Schmidtke '59
David A. Beimborn '60
Richard A. Snellgrove '60
Roger D. Gilman '60
Robert L. Matcha '60
Frederic W. Oonk '60
John L. Grohusky '60
William S. Hickman '60
Bruce E. McDonald '60
Ernest W. Valyocsik '60
Gene L. Downs '60
John B. Carmody '61
Douglas E. Berryman '61
Richard L. Davison '61
John H. Munch '61
James R. Beckman '62
Douglas E. Goldsack '62
Kenneth J. Pippert '62
David R. Hildebrand '62
Ralph G. Mancke '62
Jerold O. Bahls '62
William P. Simon '62
Herbert J. Sipe '62
Harold W. Pfohl '62
Norman D. Anderson '63
David C. Zecher '63
R.E. Hansel '63
James W. Schroeder '63
William F. Pfeiffer '63
Richard W. Perry '63
Barton K. Bower '63
Douglas G. Bixby '63
Allan Mills '63
Thomas J. O'Brien '64
Richard E. Ernest '64
Glen A. Frerichs '64
David B. Finkelstein '64
John B. Steele '64
Denton P. Mitchell '64
Steven J. Harwood '64
William B. Brown '64
John D. Glass '64
Thomas J. Juchniewich '64
David R. Brittelli '64
John R. Dodd '65
Walter M. Douglas '65
Joseph P. Stenson '65
Joseph T. Hoff '65
Lawrence M. Baird '65
Richard L. Nettesheim '65
John A. Reeve '65
Paul E. Nicholas '65
Samuel L. Frazer '65
Paul J. McWilliams '66
Alan R. Fritzberg '66
David C. Roberts '66
Kenneth E. Petke '66
Michael B. Hall '66
Junji H. Higuchi '66
Byron G. Kratochvil '66
Michael E. Gersh '66
Ronald G. Thompson '67
James P. Engebretson '67
Elwood L. Montgomery '67
Peter B. Dervan '67
Michael N. Gramowski '67
Michael L. Robin '67
Philip W. Smith '67
Alan H. Benke '68
Samuel E. Konkin '68
Jon B. Baumgartner '68
Otto G. Tesch '69
Peter G. Chen '70
Michael J. Asztalos '70
Daniel Ling '70
Charles W. Frinak '70
Brian E. Jensen '71
Michael T. Modjeski '71
Frederick L. Baudais '71
Alan L. Soli '72
Klaus P. Wagner '72
John A. Magyar '73
Ben K. Graf '73
Ying-Sui A. Lo '73
Dean T. Johnson '74
William E. Yanke '74
Jane A. Bass '74
Tsun Ma '74
Kerry L. Spear '74
Martin L. Cohen '74
William J. Schmitt '75
Lawrence D. David '75
Gary A. Knopow '75
Theresa E. Dowling-Paul '75
Laura C. O'Brien '75
Mitchell A. Freymiller '76
Tracey K. Goessel '76
Ellen M. Berg '77
Mary F. Quarto '77
Dennis H. Evans '77
Scott B. Garrison '77
Jocelyn E. Eiche '77
Charles J. Doe '78
Cheryl M. Laughren '78
Lynne S. Wirth-Skinner '78
Laura J. Becker '78
Mary E. Zawadzki '79
Mark J. Fink '79
Marianne Smukowski '79
Joel S. Horn '79
Gerard J. Curti '81
Leighta M. Johnson '81
Walter P. Kosar '82
Monica Campbell '82
Roger R. Zellner '83
Bonnie J. Dittel '83
Kimberly A. Huston '83
Carla J. Gardner '83
Amy M. Curti '83
Alwin Angkawijaya '84
Melanie Domagala '84
Alicia C. Diehl '84
Julie K. Nielsen '84
Christina M. Plzak '84
Theresa J. Ford '84
Karen Mangasarian '84
Kirk J. Hutjens '84
Valerie J. Gilmore '84
Susan J. Wells '85
David J. Weidig '85
Kathie L. Sheldon '85
Greg D. Bills '85
Paula M. Guenther-Gloss '85
Kathy L. Culver '85
Gina M. Wurzer '85
Jennifer M. Sandow '86
Linda K. Dow '86
Lisa M. Meiers '86
Jane E. Sharer '86
Daniel L. Beyer '86
Julie A. Henderleiter '86
Jill M. Norman '87
Elizabeth A. O'Brien '87
Linda S. Nelsen '87
Andrea L. DuVall '87
Ann K. Bloodhart '87
Louis Dodulik '87
Karl F. Jennrich '87
David R. Rossmiller '87
Kara L. Rowbotham '87
Marty L. Kosikowski '87
Pick C. Liew '87
Joseph E. Winter '88
Gregory P. Dado '88
Katrina A. Blouke '88
Jeffrey A. Bartz '88
Karen A. Whelpley '89
Victor R. DeJesus '89
Edwin L. Sibert '89
Sunny Kwon '89
Gregory J. Hock '89
James A. Morrison '90
Lanan Dixon '90
Naomi Simdon Blankenburg '90
Mark T. Gordon '91
Heath P. Austin '91
Pamela Schamber '91
Kimberly A. Peterson '91
Ginger M. Jacobson Reffner '92
Minh T. Tran '92
Christopher Gran '92
Que Le '92
Tam Kin F. Calvin '92
Angela L. Marquardt '92
Aidan J. Peterson '92
Kimberly J. Nielsen '93
Joseph T. Wright '93
Christopher Cho '93
Stacey L. Forkner '93
Erica K. Jacobsen '93
Ray Rodriguez '94
Patsy R. Rodriguez '94
Sunit Kaur '94
Adolfo E. Garcia '94
Susan Clausen '94
Shih-Hsun Chen '95
David J. Decoster '95
Maria Vu '95
Lemnda Tangyie '95
Cynthia Widstrand '96
Daena E. Day '97
Shannon B. Daun '97
Rob Hart '97
Hisam Goueli '98
Catherine Martin '98
Jennifer Faye Gerardin '99
Aaron Engel '00
Patty Celsus '00
Mee S. Langohr '00
John Venham '00
Kara Jorstad '01
Dr. Fatlume Berisha '02
David S. Godfrey '03
Victoria C. Tuen '03
Erik W. Stadler '03
Woodie O. Magaka '03
Michael J. Grady '03
Lucas M. Sprecher '04
Nick A. Dillon '04
Laura E. Black '04
Jim Krier '04
Leah M. Williams '05
Benjamin D. Isaac '05
John W. Moore '06
Aditi Bajekal '06
Helen E. Blackwell '06
James H. Maynard '06
Jennifer L. Gardner '07
Jennifer Choi '07
Timothy B. Rhorer '07
John F. Berry '08
Riley S. Houston '08
Boyang Zhang '08
Yan Ching Lo '08
Kayla A. Phelps '08
Renyuan P. Yu '08
Ying-Tang Tsai '09
Bi Liu '09
Kyung A. Kim '09
Xiong Xiong '09
Kexian Zhu '09
Ray Zhu '09
Karl Ng '09
Kathleen M. Patten '09
Elyse M. Kleifgen '09
Allison M. Christensen '10
Molly J. Dowden '10
Ga Eun Lee '10
Damian S. Russell '10
Andrea M. Dawydowycz '10
Michael J. van Voohris Muerer '11
Shaoyang Wang '11
Quinn K. Heck '11
Gwendolyn A. DeBoth '11
Jesse L. Panger '11
Christopher D. Cooper '12
Joshua M. Engelkemier '12
Alexandra D. Tamerius '12
Ziqi Ma '12
Inday J. Barahona '13
Tyler R. Clapper '13
Brian Brito '13
Catherine J. Tuanqui '13
Danielle Golner '18
Laura L. Kelley '19
Linda Ploch Fryba
Prakrithi Srinand
Samuel Gelfand
Jonathan S. Glasgow
Sydney E. Graham
Craig Smith
Eric Skinner
Dr. Bassam Shakharshiri
Clara Jeon
Norman Wideburg
R. S. Wilson
Matt Bowman
Richard DeMalie
Kyle A. DesRochers
Susan Domanico
Dr. R. Scott Wilson
Mark D. Hanley
Parker H. Johnson
Yan Ma
Alyssa R. Perez
Manar Alherech
Yutong Pang
Karolina A. Myrda
Stephen Bubanovich
Ellen P. Klosterman