No Email Members

If you have an email address for any of the members below, please send us a message.

Total Records: 489

Unnsteinn Stefansson '44
Bobby C. Potts '45
John Shelendich '48
Donald E. Brasure '49
Wilbur A. Voss '49
John W. Berge '49
James R. Brown '51
Duane H. Rasmussen '52
R.W. Kluiber '52
Eston M. Gross '52
Bruce J. Marggfaf '52
William R. Thomas '52
John J. Hilber '52
Jeremiah T. Herlihy '52
Roger A. Somsen '52
William S. Molnar '52
Stephen D. Darling '52
Richard L. Tallman '53
W. T. Darnell '53
Frederick Baumann '53
John S. Baran '53
William G. Givens '54
R.M. Griffith '54
Lyman D. Holder '54
Jack C. Saichek '54
William L. Albrecht '55
Leonard J. Nugent '55
John P. Burkhalter '55
Michael S. Kisiel '55
William H. Petsch '55
Robert C. Nichols '55
Ernest S. Micek '55
Robert E. Tarney '55
Joseph E. Brenner '55
Roger J. Adams '56
Roger F. Fischer '56
Robert A. Malsch '56
Elbin W. Ahlstrom '56
Dale R. Ericson '56
James W. Patton '56
Douglas E. Olson '56
James A. Elstran '56
D. C. Lape '56
Jerry F. Waitrovich '56
Thom J. Sadowski '56
Robert A. Grimm '56
David G. Nelson '57
Gary D. Blue '57
Roger J. Mueller '57
Kenneth W. Slattery '57
Charles S. Wallin '57
Donald R. Kendall '57
William W. Young '57
Frick L. Merrill '57
John P. Kraczek '57
Lawrence F. Dahl '57
Robar Brusberg '57
Melvin M. Pombo '57
Vincent C. Y. Kao '57
Terry B. Swanson '58
Alfred E. Harper '58
John H. Bright '58
David E. Schmidtke '59
Dennis W. Barnes '59
David F. Horn '59
Ralph G. Czerepinski '59
Walter C. Erskine '59
Charles D. Underbrink '59
James H. Espenson '60
Roger D. Gilman '60
William S. Hickman '60
Robert C. Christensen '60
Donald E. Dau '60
Bruce E. McDonald '60
Richard J. Baltisberger '60
C. B. Howell '60
Milton D. Glick '60
Ernest W. Valyocsik '60
James M. Taup '60
John L. Grohusky '60
David A. Beimborn '60
Richard A. Snellgrove '60
John B. Carmody '61
Richard C. Lenzer '61
Richard L. Davison '61
Joel W. Barlow '61
Leslie C. Lane '61
Carl J. Klemm '61
James R. Beckman '62
Douglas E. Goldsack '62
Ralph G. Mancke '62
William P. Simon '62
Kenneth J. Pippert '62
Harold W. Pfohl '62
George R. Sergeant '62
Theodore K. Sakano '62
David Neivelt '62
Jerold O. Bahls '62
Fredrick J. Fago '63
Kenneth W. Barnett '63
William F. Pfeiffer '63
Barton K. Bower '63
Norman D. Anderson '63
Philip D. Carpenter '63
Allan Mills '63
John B. Steele '64
David T. Richards '64
Thomas J. O'Brien '64
David R. Brittelli '64
Jack A. Rider '64
William B. Brown '64
James W. Meyer '64
Bruce A. McKay '64
Richard E. Ernest '64
John D. Glass '64
David B. Finkelstein '64
Denton P. Mitchell '64
Steven J. Harwood '64
Thomas J. Juchniewich '64
Glen A. Frerichs '64
John A. Reeve '65
Robert M. Johnson '65
Donald A. Hensel '65
Joseph A. Hellmueller '65
Walter M. Douglas '65
Michael R. St. John '65
John R. Dodd '65
Joseph P. Stenson '65
Richard L. Nettesheim '65
Donald J. Makovec '65
Paul E. Nicholas '65
Timothy H. Mathewson '65
Lawrence M. Baird '65
Samuel L. Frazer '65
Richard R. Arnold '66
Michael E. Gersh '66
Carl R. Turnquist '66
Richard M. Hopefl '66
Noel M. Hasty '66
Michael B. Hall '66
Gregory J. Wagner '66
Alan R. Fritzberg '66
David C. Roberts '66
Paul J. McWilliams '66
Junji H. Higuchi '66
Raymond A. Kandler '66
Terry L. Grambsch '66
Larry M. Kneeland '66
Raymond C. Buchta '66
Elwood L. Montgomery '67
Michael L. Robin '67
Dennis M. Bathke '67
James P. Engebretson '67
William R. Eubank '67
Ronald G. Thompson '67
Samuel E. Konkin '68
Thomas H. Schulte '68
Jon B. Baumgartner '68
Alan I. Marcus '68
Robert M. Silberman '68
Stuart L. Cooper '68
Duwayne W. Statz '68
Alan H. Benke '68
Peter R. Holman '69
Otto G. Tesch '69
Paul H. Anderson '69
Daniel Ling '70
Keith C. Clark '70
Patrick C. Berendt '70
Cary L. Perket '70
Michael J. Asztalos '70
Peter G. Chen '70
Charles W. Frinak '70
Frederick L. Baudais '71
Andrew H. Grange '71
Michael T. Modjeski '71
Roy L. Gay '72
Alan L. Soli '72
Klaus P. Wagner '72
Ying-Sui A. Lo '73
Martin L. Cohen '74
Terri B. Wenger '74
Jane A. Bass '74
Tsun Ma '74
Dean T. Johnson '74
Kerry L. Spear '74
William E. Yanke '74
David C. Zimmermann '75
Theresa E. Dowling-Paul '75
David W. Firsich '75
Judith A. Carlson '75
Laura C. O'Brien '75
William A. Leet '75
William E. Wright '75
Lawrence D. David '75
Gary A. Knopow '75
Dale M. Rasmussen '75
Michael J. Craren '75
Donna M. Beyer '76
Lori L. Silverman '76
Grant H. Grothman '76
Michael F. Conway '76
Anne C. Burkholder '76
Ellen M. Berg '77
Gina L. Adel '77
Sally A. Kokke-Hall '77
Joan L. Bruggink '77
Mary F. Quarto '77
Jean L. Schoeni '77
Jocelyn E. Eiche '77
Dennis H. Evans '77
Julia A. Moody '78
Donald S. Blair '78
Cheryl M. Laughren '78
Charles J. Doe '78
Charles E. Loeffler '78
Laura J. Becker '78
Mary E. Zawadzki '79
Joel S. Horn '79
Marianne Smukowski '79
Richard J. Qualy '80
Mary P. Shumway '81
Beth H. Olson '82
Mardi M. Maier '82
Steven F. Venner '82
Bernice A. Mattsson '82
Margie K. Barnes '82
Melissa A. Smith '82
David J. Skebba '82
Amy M. Curti '83
David W. Baka '83
Roger R. Zellner '83
Man K. Cheung '83
Bonnie J. Dittel '83
Robert C. Rickert '83
Kimberly A. Huston '83
Carla J. Gardner '83
Russell J. Hermus '83
Janice A. Hoettels '84
Robert E. Nightingale '84
Theresa J. Ford '84
Ross A. Miller '84
Daniel J. Beck '84
Alwin Angkawijaya '84
Mark R. Ehrhardt '84
Christina M. Plzak '84
Kirk J. Hutjens '84
Alicia C. Diehl '84
Lynda M. Race '84
Valerie J. Gilmore '84
Deborah L. Behnke '84
Melanie Domagala '84
Paula M. Guenther-Gloss '85
Gina M. Wurzer '85
Lisa S. Smith '85
Kathleen M. Sluhoski '85
Greg D. Bills '85
Susan J. Wells '85
Kelly Connerton '86
Lisa M. Meiers '86
Troy M. Smurawa '86
Thomas M. Moriearty '86
Daniel L. Beyer '86
John Krahn '86
Kenneth J. Seidenman '86
Jane E. Sharer '86
Virginia A. Grassl '87
Michael G. Peske '87
Scott R. Voelker '87
Craig G. Svoboda '87
Marty L. Kosikowski '87
Mark C. Aldrich '87
Andrea L. DuVall '87
Linda S. Nelsen '87
Karl F. Jennrich '87
Heidi C. Burak '87
Monica M. Sauter '87
Lara M. Schrader '87
Jill M. Norman '87
Melissa J. Weisman '87
Ann K. Bloodhart '87
Gerritt J. Van Wagenen '87
Michelle M. Vandenberg '87
Tangee N. Sinclair '87
Louis Dodulik '87
Pick C. Liew '87
Paul A. Clark '87
Jennifer A. Zellmer '88
Aram A. Mangasarian '88
Joseph E. Winter '88
Karen A. Whelpley '89
Nicole C. Rickert '89
Victor R. DeJesus '89
Traci L. Skaleski '89
Michael Neeb '89
John A. Luckey '89
Jeffrey T. Depinto '89
Heather T. Busig '89
Sunny Kwon '89
Gregory J. Hock '89
Percy H. Lo '89
Lisa A. Ruhland '89
Nicole J. Glowacki '89
Elizabeth K. Ammon '89
Edwin L. Sibert '89
James A. Morrison '90
Kathryn M. Hopp '90
Michael A. Schommer '90
Steve Czubek '90
Michelle Coyle '90
David H. Reeder '91
Heath P. Austin '91
Kevin Yamada '91
Mark T. Gordon '91
Peter A. Peterson '91
Theresa M. Wong '91
Crystal Ng '92
Que Le '92
Zandraetta L. Cook '92
Andrea Shuttleworth '92
Ann Boyd '92
Minh Luu '92
Minh T. Tran '92
Tam Kin F. Calvin '92
Kimberly J. Nielsen '93
Lisa Boyle '93
Christopher Mildenberg '93
Gretchen M. Ries '93
Christopher Cho '93
Joseph T. Wright '93
James D. Putman '93
Stacey L. Forkner '93
Scott D. Doughman '93
Lisa Schremp '94
Patsy R. Rodriguez '94
Adolfo E. Garcia '94
Susan M. Johnston '94
Susan Clausen '94
Shih-Hsun Chen '95
Amy L. Christenson '95
Stacy Kingston '95
Stacey J. Sperlingas '95
Joseph M. Sturino '95
Maria Vu '95
Julie Arendt '95
Steven G. Jaloviar '95
John Christopherson '95
Lemnda Tangyie '95
Gary Sinkler '96
Don Carter '96
Paula I. Gunawan '96
Cynthia Widstrand '96
Laura Croal '96
Qiang Fan '96
Dale Martell '96
Bryan Kleckner '97
Rachel A. Sadowski '97
Nora Steinbergs '97
Shannon B. Daun '97
Georgia A. Katterhagen '97
Melissa Roeder '97
Mitchell A. Beier '97
Kristy Harvey '98
Scott Steinagel '98
Christopher M. Kaphaem '98
Margo J. Larsen '98
Kari Abboud '98
Hisam Goueli '98
Kristy Madigan '98
Sarah Sterzinger '98
Catherine Martin '98
Carolyn J. DeAngelo '99
Jennifer L. Kraschnewski '99
Shannon Straszewski '99
Jennifer Faye Gerardin '99
Jessica E. Seppala '99
Kelly A. Womersley '99
Crystal R. Kaphaem '99
Nicholas R. Gnadt '99
Nathan Salowitz '99
Aaron Engel '00
Amber M. Prochnow '00
Kimberly Wentland '00
Patty Celsus '00
Laura J. Kopplin '00
Mee S. Langohr '00
Jessica Dimka '00
Kara Jorstad '01
Rebekah J. Hugo '01
Sydney E. Everhart '01
Laura Peterson '01
J. Jason Sims '02
Andrew J. Barragry '02
Edward Kabara '02
Michelle M. Stengel '02
Christine Molter '03
Heather A. Woodliff '03
Andres Abreu '03
Sarah E. Gnadt '03
Paul A. Ellison '03
Shelby L. Repinski '03
Josette C. Tin '03
Mohammed Farhoud '03
Victoria C. Tuen '03
Ashley R. Turensky '03
Erik W. Stadler '03
Woodie O. Magaka '03
Michael J. Grady '03
Qiang Cui '04
Laura E. Black '04
Laine Stewart '04
Drew Dorshorst '04
Jim Krier '04
Mary Schmoller '04
Elizabeth Radke '04
Aleeza Roth '04
Aurora Reese '04
Christopher Martin '04
Jessica L. Mayer '04
Jordan Hammes '05
Leah M. Williams '05
Benjamin D. Isaac '05
Aditi Bajekal '06
Eder J. Valle '06
Siangyun Ang '06
Raluca O. Sima '06
Deborah J. Hong '07
Jayd W. Phelps '07
Jennifer L. Gardner '07
Nicholas Herman '07
Ryan C. Lindquist '07
Andrew Kim '07
Kathryn A. Nix '07
Jennifer Choi '07
Elizabeth Karn '07
Thomas R. Wagner '07
Shannon M. Lange '08
Ryan M. Holley '08
Riley S. Houston '08
Nicole E. Tautges '08
Lauren E. Buckley '08
Boyang Zhang '08
Neelay M. Phadke '08
Patrick G. Miller-Hayes '08
Katherine M. O'Malley '08
Christopher J. Loftus '08
Antonia M. Zakarija '08
Ally M. Ludtke '08
Caroline A. Colsen '08
Sarah J. Zipperle '08
Mahesh K. Mahanthappa '08
Ying-Tang Tsai '09
Xiong Pao Thao '09
Kim N. Linson '09
Aaron C. White '09
Ashley C. Levitan '09
Michael McKenzie '09
Kyung A. Kim '09
Xiong Xiong '09
Kexian Zhu '09
Karl Ng '09
Cory B. Schumann '09
Julia K. Normington '09
Sara E. Holmstrom '09
Elyse M. Kleifgen '09
Brittany M. Lamb '09
Martin P. Mika '10
Allison M. Christensen '10
Kristin S. Merriman '10
Zixiao Chen '10
Brian L. Hershberger '10
Aaron M. Gnas '10
Marcus C. Gilles '10
Vincent J. Borkowski '10
Molly J. Dowden '10
Ga Eun Lee '10
Max B. Segar '10
Debra A. Statz '10
Andrea M. Dawydowycz '10
Gwendolyn A. DeBoth '11
Joshua M. Engelkemier '12
Mitch L. Phillips '13
Caitlin Gilly '17
Linda Ploch Fryba
Matt J. Huppert
R. S. Wilson
Elizabeth M. Feltman
Matt Bowman
Elizabeth L. Rick