No Cell Phone Members

If you have a cell phone number for any of the members below, please send us a message.

Total Records: 333

Unnsteinn Stefansson '44
Bobby C. Potts '45
Edmund J. Eisenbraun '48
Wilbur A. Voss '49
John W. Berge '49
James R. Brown '51
Donald A. Delwiche '52
R.W. Kluiber '52
Bruce J. Marggfaf '52
Jeremiah T. Herlihy '52
Stephen D. Darling '52
Robert M. Kammiller '53
W. T. Darnell '53
Benny L. Beck '53
John S. Baran '53
William G. Givens '54
R.M. Griffith '54
Leonard J. Nugent '55
Michael S. Kisiel '55
Dr. Richard J. Neddenriep '55
Norman E. Dahl '55
William H. Petsch '55
Robert C. Nichols '55
Joseph E. Brenner '55
Don A. Lokken '56
Roger J. Adams '56
Roger F. Fischer '56
Robert A. Malsch '56
Elbin W. Ahlstrom '56
Dale R. Ericson '56
James A. Elstran '56
D. C. Lape '56
Robert A. Grimm '56
David G. Nelson '57
Ronald H. Smith '57
Gary D. Blue '57
David H. Olson '57
Roger J. Mueller '57
Charles S. Wallin '57
Donald R. Kendall '57
Frick L. Merrill '57
William J. Connors '57
Vincent C. Y. Kao '57
Ronald F. Reinke '58
Thomas S. Nichols '58
Terry B. Swanson '58
Richard J. Dexheimer '58
David E. Schmidtke '59
Frederick D. Mackie '59
Ralph G. Czerepinski '59
Walter C. Erskine '59
Charles D. Underbrink '59
Roger D. Gilman '60
William S. Hickman '60
Robert L. Matcha '60
Bruce E. McDonald '60
Ernest W. Valyocsik '60
Frederic W. Oonk '60
Gene L. Downs '60
John L. Grohusky '60
David A. Beimborn '60
Richard A. Snellgrove '60
John B. Carmody '61
Douglas E. Berryman '61
Richard L. Davison '61
John H. Munch '61
James R. Beckman '62
Douglas E. Goldsack '62
Ralph G. Mancke '62
Herbert J. Sipe '62
William P. Simon '62
Kenneth J. Pippert '62
Harold W. Pfohl '62
David R. Hildebrand '62
Jerold O. Bahls '62
R.E. Hansel '63
Douglas G. Bixby '63
William F. Pfeiffer '63
Barton K. Bower '63
Norman D. Anderson '63
James W. Schroeder '63
David C. Zecher '63
Richard W. Perry '63
Allan Mills '63
John B. Steele '64
Thomas J. O'Brien '64
David R. Brittelli '64
William B. Brown '64
Richard E. Ernest '64
John D. Glass '64
David B. Finkelstein '64
Denton P. Mitchell '64
Steven J. Harwood '64
Thomas J. Juchniewich '64
Glen A. Frerichs '64
John A. Reeve '65
Joseph T. Hoff '65
Walter M. Douglas '65
John R. Dodd '65
Joseph P. Stenson '65
Richard L. Nettesheim '65
Paul E. Nicholas '65
Lawrence M. Baird '65
Samuel L. Frazer '65
Michael E. Gersh '66
Kenneth E. Petke '66
Michael B. Hall '66
Alan R. Fritzberg '66
David C. Roberts '66
Paul J. McWilliams '66
Junji H. Higuchi '66
Byron G. Kratochvil '66
Elwood L. Montgomery '67
Michael L. Robin '67
Peter B. Dervan '67
Philip W. Smith '67
James P. Engebretson '67
Ronald G. Thompson '67
Michael N. Gramowski '67
Samuel E. Konkin '68
Jon B. Baumgartner '68
Alan H. Benke '68
Otto G. Tesch '69
Daniel Ling '70
Michael J. Asztalos '70
Peter G. Chen '70
Charles W. Frinak '70
Frederick L. Baudais '71
Brian E. Jensen '71
Michael T. Modjeski '71
Alan L. Soli '72
Klaus P. Wagner '72
John A. Magyar '73
Ben K. Graf '73
Ying-Sui A. Lo '73
Martin L. Cohen '74
Jane A. Bass '74
Tsun Ma '74
Dean T. Johnson '74
Kerry L. Spear '74
William E. Yanke '74
William J. Schmitt '75
Theresa E. Dowling-Paul '75
Laura C. O'Brien '75
Cynthia J. Marienthal '75
Lawrence D. David '75
Gary A. Knopow '75
Kevin C. Marvin '75
Tracey K. Goessel '76
Mitchell A. Freymiller '76
Ellen M. Berg '77
Mary F. Quarto '77
Jocelyn E. Eiche '77
Dennis H. Evans '77
Scott B. Garrison '77
Cheryl M. Laughren '78
Charles J. Doe '78
Lynne S. Wirth-Skinner '78
Laura J. Becker '78
Mary E. Zawadzki '79
Joel S. Horn '79
Mark J. Fink '79
Marianne Smukowski '79
Gerard J. Curti '81
Leighta M. Johnson '81
Monica Campbell '82
Walter P. Kosar '82
Amy M. Curti '83
Roger R. Zellner '83
Bonnie J. Dittel '83
Kimberly A. Huston '83
Carla J. Gardner '83
Karen Mangasarian '84
Theresa J. Ford '84
Alwin Angkawijaya '84
Julie K. Nielsen '84
Christina M. Plzak '84
Kirk J. Hutjens '84
Alicia C. Diehl '84
Valerie J. Gilmore '84
Melanie Domagala '84
Paula M. Guenther-Gloss '85
Gina M. Wurzer '85
David J. Weidig '85
Kathy L. Culver '85
Greg D. Bills '85
Kathie L. Sheldon '85
Susan J. Wells '85
Jennifer M. Sandow '86
Linda K. Dow '86
Lisa M. Meiers '86
Julie A. Henderleiter '86
Daniel L. Beyer '86
Jane E. Sharer '86
Marty L. Kosikowski '87
Andrea L. DuVall '87
David R. Rossmiller '87
Kara L. Rowbotham '87
Linda S. Nelsen '87
Elizabeth A. O'Brien '87
Karl F. Jennrich '87
Jill M. Norman '87
Ann K. Bloodhart '87
Louis Dodulik '87
Pick C. Liew '87
Jeffrey A. Bartz '88
Joseph E. Winter '88
Gregory P. Dado '88
Katrina A. Blouke '88
Karen A. Whelpley '89
Victor R. DeJesus '89
Sunny Kwon '89
Gregory J. Hock '89
Edwin L. Sibert '89
James A. Morrison '90
Lanan Dixon '90
Naomi Simdon Blankenburg '90
Heath P. Austin '91
Mark T. Gordon '91
Kimberly A. Peterson '91
Pamela Schamber '91
Ginger M. Jacobson Reffner '92
Que Le '92
Christopher Gran '92
Angela L. Marquardt '92
Aidan J. Peterson '92
Minh T. Tran '92
Tam Kin F. Calvin '92
Kimberly J. Nielsen '93
Erica K. Jacobsen '93
Christopher Cho '93
Joseph T. Wright '93
Stacey L. Forkner '93
Ray Rodriguez '94
Patsy R. Rodriguez '94
Sunit Kaur '94
Adolfo E. Garcia '94
Susan Clausen '94
Shih-Hsun Chen '95
David J. Decoster '95
Maria Vu '95
Lemnda Tangyie '95
Cynthia Widstrand '96
Daena E. Day '97
Shannon B. Daun '97
Rob Hart '97
Hisam Goueli '98
Catherine Martin '98
Jennifer Faye Gerardin '99
Aaron Engel '00
Patty Celsus '00
Mee S. Langohr '00
John Venham '00
Kara Jorstad '01
Dr. Fatlume Berisha '02
David S. Godfrey '03
Victoria C. Tuen '03
Erik W. Stadler '03
Woodie O. Magaka '03
Michael J. Grady '03
Lucas M. Sprecher '04
Nick A. Dillon '04
Laura E. Black '04
Jim Krier '04
Leah M. Williams '05
Benjamin D. Isaac '05
John W. Moore '06
Aditi Bajekal '06
Helen E. Blackwell '06
James H. Maynard '06
Jennifer L. Gardner '07
Jennifer Choi '07
Timothy B. Rhorer '07
John F. Berry '08
Riley S. Houston '08
Boyang Zhang '08
Yan Ching Lo '08
Kayla A. Phelps '08
Renyuan P. Yu '08
Ying-Tang Tsai '09
Bi Liu '09
Kyung A. Kim '09
Xiong Xiong '09
Kexian Zhu '09
Ray Zhu '09
Karl Ng '09
Kathleen M. Patten '09
Elyse M. Kleifgen '09
Allison M. Christensen '10
Molly J. Dowden '10
Ga Eun Lee '10
Damian S. Russell '10
Andrea M. Dawydowycz '10
Michael J. van Voohris Muerer '11
Shaoyang Wang '11
Quinn K. Heck '11
Gwendolyn A. DeBoth '11
Jesse L. Panger '11
Christopher D. Cooper '12
Joshua M. Engelkemier '12
Alexandra D. Tamerius '12
Ziqi Ma '12
Inday J. Barahona '13
Tyler R. Clapper '13
Brian Brito '13
Catherine J. Tuanqui '13
Danielle Golner '18
Laura L. Kelley '19
Linda Ploch Fryba
Samuel Gelfand
Kyle A. DesRochers
Stephen Bubanovich
Parker H. Johnson
Alyssa R. Perez
Norman Wideburg
Richard DeMalie
R. S. Wilson
Dr. R. Scott Wilson
Prakrithi Srinand
Yan Ma
Matt Bowman
Ellen P. Klosterman
Clara Jeon
Eric Skinner
Sydney E. Graham
Manar Alherech
Susan Domanico
Craig Smith
Mark D. Hanley
Karolina A. Myrda
Jonathan S. Glasgow
Dr. Bassam Shakharshiri
Yutong Pang